Pilise Pencere Sineklik

Pileli sineklik diğer bir adıyla plise sineklik son 2-3 yıldır kullanıma sürülmüş olan ve sektöre yaratıcı ve şık tasarımıyla yeni bir soluk getirmiş olan bir sineklik modelidir.

Şimdi İnceleyin

Pilise Kapı Sineklik

Pileli sineklik diğer bir adıyla plise sineklik son 2-3 yıldır kullanıma sürülmüş olan ve sektöre yaratıcı ve şık tasarımıyla yeni bir soluk getirmiş olan bir sineklik modelidir.

Şimdi İnceleyin

Sürme Sineklik

Sürme Sineklik Sistemi balkon kapıları, balkon pencereleri ve bahçe kapıları gibi kapı sistemine sahip bir çok alanların üzerine uygulaması yapılmaktadır. 

Şimdi İnceleyin

İçe Açılır Sineklik

Sineklik Sistemleri manuel olarak elle kolaylıkla kontrol edilir. Uzun ömürlü ve kalıcı olmaları için, dayanıklı alüminyumdan üretilmiş olup, her çeşit kapı ve pencereye uygulanabilme özelliğine sahiptir.

Şimdi İnceleyin

Kapı Sinekliği

Kapı sinekliği, ev veya işyerlerinde kullanılan bir tür sineklik çeşididir. Amacı, kapıların açık olduğu zamanlarda böcek ve sineklerin içeri girmesini engellemektir.

Şimdi İnceleyin

Sabit Sineklik

Sabit sineklik, kapı veya pencere açıklıklarında kullanılan ve sürekli olarak yerinde duran bir sineklik çeşididir. Bu tür sineklikler, böceklerin içeri girmesini engeller

Şimdi İnceleyin